Черкаська майстриня вишила панно на підтримку українських моряків

11 березня 2014, 10:39

Знаменита черкаська майстриня Олександра Теліженко та її колеги вишили і передали до Криму українським морякам чудове панно, до якого додали лист наступного змісту:

“Капітану І рангу Військово-Морського Флоту України Звягінцеву Віталію Петровичу та всьому особовому склад бригади надводних кораблів ВМФ України

Шановний Віталію Петровичу!

Ми звертаємося до Вас, щоб висловити Вам особисто та всім офіцерам і матросам вашої бригади те, що наш майже виключно жіночий колектив – «Творчої майстерні Олександри Теліженко» – захоплюється вашою відвагою!

Ми розуміємо, як нелегко Вам стримуватися, щоб не дати виплеснутися гніву, який кипить у ваших серцях. Дякуємо Вам за вашу витримку, за Вашу стійкість і відданість Батьківщині!

Кримська земля – не вотчина Москви. Так, в її дворянські маєтки вкладено чимало імперських грошей. Але ж ми з Вами добре знаємо, як щедро полита ця земля кров’ю і потом наших праукраїнських етносів: кіммерійців, скіфів, сарматів, та навіть амазонок, бойовий незламний дух яких живе у наших українських генах. І Ви це довели в ці непрості для всіх нас дні.

Ми вдячні Вам за вашу мужність, за вашу витримку, за Вашу мудрість!

Кримчани повинні бути певними: як не було в Криму утисків жодному з присутніх у Криму народів – так і не буде надалі! Вільна, оновлена Україна швидко оговтається від 22-річної «незалежності» в яструбиних обіймах Кремля, – і настане Лад і Правда, Закон і Добробут як на всій Україні, так і в Криму. Бо найбільша цінність – це вільна людина. А земля у нас багата і люди розумні і працьовиті. Світ ще аплодуватиме Україні!

Тримайтеся непохитно. А ми приїдемо вітати Вас з перемогою.

А поки ми вишивали вам панно, Олексійко намалював малюнок для вас. Вустами дитини говорить істина…

З щирою повагою

Заслужений художник України,

Кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня

Олександра Теліженко

Та колектив творчої майстерні:

Теліженко Лариса, Сердюк Євгенія, Теліженко Олеся, Коваленко Світлана, Стеблина Тетяна, Новосьолова Ірина, Чепурна Ала, Ріпка Лідія, Яблонько Наталія, Овчаренко Віталіна, Береза Людмила, Низенко Ольга, Гетьман Надія, Шевченко Віталій, Теліженко Тарас.”

На офіційному сайті майстерні Теліженко розміщене не тільки фото панно, а й лист згаданого майстринею 7-го черкасця – малий українець обіцяє ворогам своєї держави швидку розплату…

Вгору