Черкаська лучниця стала чемпіонкою України

06 лютого 2014, 09:08

Черкаська спортсменка Юлія Щепак тріумфує на чемпіонаті України зі стрільби з лука. У Сумах наша спортсменка чемпіонкою України, що стало історичним результатом для черкаського спорту? повідомляє "Черкаський спорт".

Черкаські лучники продовжують серію вдалих виступів на змаганнях зимового циклу. Днями команда найсильніших робінгудів області повернулася з зимового чемпіонату України, що проходив в місті Суми з 26-го січня по 2 лютого.

На цих змаганнях майстер спорту України, Юлія Щепак підтвердила невипадковість свого вдалого успіху на грудневому кубку України (м. Львів), де була бронзовою призеркою. До Сум Юлія вирушала з серйозними намірами довести свою спроможність конкурувати з найсильнішими лучницями України. Як результат, подолавши на шляху до фіналу чотирьох представниць національної олімпійської збірної команди України, наша спортсменка поставила переможну крапку у фінальній дуелі з чемпіонкою світу Лідією Січенніковою, і вперше в історії стрільби з лука Черкащини стала чемпіонкою України. Переможну ходу Юлії підтримала команда молодших кадетів (Лазаренко Я., Пономаренко С., Піскун Д.) вигравши бронзові нагороди в принциповій дуелі з командою господарів змагань (м. Суми).

Тож, золото і бронза черкаських лучників на змаганнях вищого рівня – вдалий початок нового спортивного року, зважаючи на те, що наші спортсмени як і раніше не мають змоги тренуватися зі змагальної відстані.

Поділитись

Коментарі

Вгору