Черкаська актриса потребує допомоги на складну операцію і реабілітацію

16 березня 2016, 09:58

203x305-images-news-022016-29d397904d0018a50dc1c5622c50fbcdЗаслужена артистка України Любов Скобель із Черкас більше десяти років страждає від тяжкої та виснажливу хвороби кишківника. На початку 2000-х вона перенесла 7 складних операцій. Два роки тому почалися ускладнення. Актрису знову необхідно оперувати. На лікування й реабілітацію потрібні чималі кошти.

"Тринадцять років тому в мене виявили гостру непрохідність тонкої кишки. Лікували в обласній лікарні. Потім направили в Національний інституті хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Ситуація була непростою. Пам'ятаю, професор Бронислав Станіславович Плінкевич запитав, скільки років моєму сину. Я відповіла, 12. Він зазначив, що в нього такий онук. А колегам сказав: ми повинні врятувати цю жінку. Із жовтня по квітень я перенесла сім операцій, чотири зробили в інституті. Кожна тривала по 6-8 годин. Чотири місяці лежала зі схемами крапельниць. Схудла на 25 кілограм. Мене витягли з того світу. Та я повернулася на сцену, грала свої улюблені ролі, серед них Проню Прокопівну", - розповіла кореспонденту Cazeta.ua Любов Скобель.

Два роки тому актриса поховала матір. Це негативно позначилося на здоров'ї Любові Скобель. Почалися ускладнення, на кишківнику з'явилися рани.

"Мені тоді запропонували операцію. Але після семи попередніх я настільки боялася скальпеля, що не погодилася знову лягати на операційний стіл. Зараз через постійну втрату крові маю низький гемоглобін. Нещодавно потрапила в реанімацію. Минулої суботи поховала батька. Стреси додають проблем зі здоров'ям. В Черкасах наполягають на операції, кажуть, буде на простою. Та спочатку треба підняти гемоглобін. Це не легко, бо через хворобу маю специфічне харчування. Періодично продовжую грати в театрі. Я ніколи не втомлююся від роботи і щоразу біжу до глядачів. Хоч жити не просто, але я оптиміст. Поспішаю жити. Порівнюю своє життя із польотом птахів, бо в розмаху їхніх крил є запал висоти і волі Мене тримають моя мужність і страшенна жадоба до життя", - зізналася Скобель.

Любов Скобель має ІІ групу інвалідності. Працює в Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка із 1977 року. В багатьох виставах грає головні ролі. Є лауреатом літературно-мистецької премії імені Михайла Старицького. Має 26-річного сина Миколу.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанкутБанку - № 5168 7420 1052 0223 (Скобель Любов Володимирівна), тел.: 097 118 68 54.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору