На Черкащині в передвиборчій гонці на двох округах лідирують чинні нардепи

12 липня 2019, 15:30

Дослідницько-аналітичний Центр "ЕНІГМА" оприлюднив соціологічне дослідження щодо електролальних вподобань мешканців Черкаської області (виборчі округи № 197 і № 198) стосовно виборів до Верховної Ради України.

В рамках дослідження було опитано 2 422 особи від 18 років, що проживають на території 197-го та 198-го виборчих округів, в 41 населеному пункті. Теоретична похибка дослідження становить 2,1%.

Респонденти відповідали на питання «Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчої неділі, за кого б ви проголосували?».

Результати опитування складені на основі відповідей людей, що ствердно відповіли на питання щодо бажання взяти участь у виборах. Вибірка здійснена з урахуванням віку, статі та рівня електоральної активності.

Щодо кандидатів по мажоритарних округах, то в обох лідирують чинні народні депутати. Так, у 197-му виборчому окрузі лідером є Владислав Голуб, за якого готові проголосувати 44,6% виборців. Ще 22,5% готові віддати за Олександра Скічка.

А в 198-му беззаперечним лідером є Сергій Рудик, за якого готові віддати свої голоси 47,7%.

Щодо партій, то в червні-липні лідером електоральних симпатій в цих округах є "Слуга народу", яку готові підтримати майже 41% виборців. Друге місце посідає "Батьківщина" із рейтингом 12,7%. Також поріг у 5% на території даних округів подолали б партії "Голос", "Радикальна партія Ляшка" та "Сила і честь". Зважаючи на похибку, до прохідного бар'єру також можуть підтягнутися "Європейська солідарність", "Опозиційна платформа "За життя", "Аграрна партія" та "Свобода".
Також слід відзначити, що переважна кількість виборців, які збираються прийти на виборчі дільниці, визначилась у своїх електоральних симпатіях і кількість осіб не готових до здійснення вибору не перевищує 5%.

 

Коментарі

Вгору