Черкащина спрямувала до бюджетів майже 10 мільярдів гривень податків

16 жовтня 2019, 10:03

За дев’ять місяців від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 9,416 млрд грн податків, зборів і платежів. Це на понад півтора мільярди гривень більше, ніж за січень-вересень минулого року, - інформують в ГУ ДПС у Черкаській області.

Збір до державного бюджету України становить 4,2 млрд гривень (+868 млн грн порівняно з показником минулого року). Місцеві бюджети Черкаської області отримали 5,2 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження більші на 665 млн гривень. Зокрема, надійшло 3,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 754 млн грн єдиного податку, 682 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 300 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже чотири мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Загалом в Україні за 9 місяців цього року ДПС забезпечила надходження до бюджетів всіх рівнів і державних цільових фондів  у розмірі 729,9 млрд гривень. Це на 114,2 млрд грн, або на 18,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору