Черкащина готується до опалювального сезону. Питання по Смілі ще не вирішено

01 жовтня 2020, 19:40

фото тематичне

Про стан підготовки до опалювального сезону в області розповів директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Сергій Чубань під час координаційної наради. 

За його словами, середньообласний рівень підготовки зараз доходить до 99%. До роботи готується 143 котельні, 3 750 житлових будинків, 556 шкіл, 427 дитячих садочків, 785 закладів охорони здоров’я. 

- Кращі показники з підготовки об’єктів ЖКГ до опалювального сезону мають Звенигородський та Монастирищенський райони, місто Канів. Там рівень готовності становить майже 100%. Найнижчі показники готовності мають міста Умань та Сміла, - зазначив Сергій Чубань. 

Також за його словами, нині залишається неврегульованим питання заборгованості КП “Смілатеплокомуненерго” перед “Черкасигаз” у сумі 49, 4 млн грн.

- З державного та обласних бюджетів для Сміли виділено 15, 5 млн на вирішення цих питань. Зараз газові мережі до котелень у Смілі мають місця розривів, тобто газ фактично від котелень відключений. Як наслідок, рахунки КП “Смілатеплокомуненерго” арештовані “Черкасигаз”. Йдеться про суму 10, 3 млн грн, - говорить Чубань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору