Черкащанина засудили за те, що він довів дружину до самогубства

28 вересня 2020, 17:20

Засуджено жителя Звенигородського району за доведення до самогубства дружини.

Зазначимо, що потерпіла в жовтні 2018 року одружилась із жителем одного із сіл Звенигородського району. Подружжя оселилось в будинку чоловіка, з ними також стали проживали двоє малолітніх дітей потерпілої від попереднього шлюбу. Однак шлюб тривав не довго, та в січні 2019 року дівчина вкоротила собі віку, лишившись вдома на одинці, повісилась в приміщенні будинку спільного проживання.

У ході досудового розслідування перевірялись декілька версій події, в тому числі умисне вбивство, однак за результатами проведення всіх необхідних заходів, встановлено склад кримінального правопорушення в діях чоловіка - доведення до самогубства. Як виявилось, останній на тлі ревнощів, відносно дружини, систематично вчиняв насильницькі дії як психологічного так і фізичного характеру.

Крім того, обвинувачений заперечував причетність до вчиненого, вказував, що не розуміє мотивів вчинку дружини, однак під вагою неспростовних доказів прокурора, вину в скоєному визнав.

Вироком Звенигородського районного Черкаської області зловмисника визнано винним  у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді 3 років позбавлення волі та призначено випробувальний строк 2 роки.

Наразі час вирок суду не набрав законної сили.

За інформацією пресслужби Звенигородської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору