Черкащанина, якого звинувачують у вбивстві депутата, триматимуть в окремій камері (фото)

24 січня 2020, 11:34

фото: Про все

Рішення про продовження строків тримання під вартою черкасця Миколи Гончара, якого звинувачують у вбивстві депутата Черкаської обласної ради Сергія Гури, прийняли вчора, 23 січня, в Соснівському районному суді Черкас. Підсудний залишатиметься під вартою до 25 березня, його триматимуть в окремій камері ізолятору.

Як відомо, у травні 2018 року Гончар застрелив партнера по бізнесу, після чого, будучи пораненим у шию, здався правоохоронцям. Нині цю справу розглядають в суді.

Суд вирішив, що Микола Гончар, який за матеріалами провадження розстріляв черкаського підприємця та депутата облради Гуру, залишатиметься під вартою ще два місяці.

фото: Про все

Про відповідний запобіжний захід просила сторона звинувачення, аргументуючи тим, що бізнесмен поза межами камери може ухилитися від явки в суд та уникнути покарання.

- Вважаю що ризики перебування обвинуваченого на волі досі існують, оскільки Гончар може змінити своє місце мешкання з метою уникнення покарання в подальшому. До того ж свідки під час допитів зазначили що переживають за себе та наполягають на тому, щою Гончару Миколі був обраний запобіжний захід - тримання під вартою, - зазначив представник потерпілої сторони черкаський адвокат Олексій Заволокін.

фото: Про все

Захисник Гончара, якого звинувачують у злочині, адвокат Ігор Гаркавий, заперечив імовірність незаконного впливу обвинуваченого на волю свідків та потерпілих. Також юрист зауважив, що його підзахисний має серйозні проблеми зі здоров'ям та потребує лікування.

- Будь-який ризик має підтверджуватися відповідними доказами у справі. Оскільки всі свідки допитані, будь-яких побоювань стосовно впливу підозрюваного на них немає. Наразі Микола Гончар має цивільну дружину, з якою проживає вже 15 років, тому просимо змінити рішення на запобіжний захід - тримання під домашнім арештом, - повідомив пан Гаркавий. - Лише за останній місяць моєму підзахисному двічі викликали швидку допомогу в умовах ізолятору. Він потребує невідкладного лікування в умовах стаціонару.

Повернувшись із нарадчої кімнати, суд ухвалив продовжити термін тримання під вартою обвинуваченого в окремій камері ізолятора тимчасового тримання до 25-го березня поточного року.

Нагадаємо, 24-го травня 2018-го року у своєму кабінеті був розстріляний черкаський підприємець, депутат Черкаської обласної ради Сергій Гура. Вбивство, за даними поліції, скоїв його бізнес-партнер та колишній охоронець Микола Гончар. Самого підозрюваного після тривалих переговорів затримала поліція.

У жовтні минулого року Гончару оголосили ще одну підозру за ст.396 КК України (Приховування злочину). За матеріалами слідства, підозрюваний володів інформацією про вбивство Гурою своєї колишньої дружини та не повідомив про це правоохоронним органам.

Як відомо, після загибелі Сергія Гури з'явилася інформація про те, що наприкінці травня 2018-го року в селі Леськи Черкаського району знайшли тіло жінки з вогнепальним пораненням голови. За результатами експертизи встановили, що загиблою була колишня дружина бізнесмена, яка зникла 15 років тому за загадкових обставин.

Коментарі

Вгору