Черкащанин з інвалідністю підкорив всеукраїнський конкурс зворушливим роликом про бабусю (відео)

13 грудня 2018, 23:07

Черкащанин з інвалідністю підкорив всеукраїнський конкурс зворушливим роликом про бабусю (відео)

Вона йому родину – він їй дяку на всю країну. Йдеться про 15-річного Станіслава Праведнова з Черкас. Хлопчик із ДЦП відзняв відеоролик про свою бабусю, повідомляє "ВІККА".

У ролику хлопець дякував бабусі за те, що 11 років тому вона забрала його з сиротинця і навчила буквально всьому. Зворушлива відеоробота приголомшила суддів престижного всеукраїнського конкурсу. Там ролик потрапив у призові, обійшовши майже 900 конкурсантів із усієї країни. Історію великої дяки маленького хлопчика переповість Вікторія Хамаза.

Нагадаємо, що черкащанка вразила поляків своїм співом та долучає їх до української культури.

21-річна черкащанка у 2013 році вступила до Познанської академії готельного бізнесу та громадського харчування. За цей час дівчина зарекомендувала себе як виконавиця українських пісень та представниця нашої культури. Каже, що якби не поїхала за кордон, то на такий початок творчої кар’єри не сподівалась би.

- Я мріяла співати з 5 років, закінчила черкаську музичну школу. Там мені дали зрозуміти, що слух у мене гарний, але мої вокальні дані не дотягують. Спів у ансамблі – максимум, що було мені доступно. Коли ж одного разу мене поставили в дует, це було справжнє досягнення. Після музичної школи я планувала вступати до музучилища, але інтуїція підказала, що не варто, – розповідає Юлія Халамейдик.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору