“Хотів прожарити тренерів”: зірковий черкащанин виступив на “Голосі країни”

09 лютого 2020, 22:06

фото - ТСН

Зірковий ведучий Володимир Остапчук, який родом із Черкащини, заспівав американський реп на відомому вокальному шоу "Голос країни". До ведучого повернулася тренерка Тіна Кароль.

Ще до завершення сліпого прослуховування Потап зрозумів, хто на сцені і теж натиснув кнопку, одночасно з ним це зробив і Монатік у цей час Тіна Кароль уже встала з тренерського крісла і танцювала під пісню Володимира Остапчука.

Після свого виступу Остапчук зачитав з телефону кілька жартів про зіркових тренерів проєкту.

- Дан Балан - це єдиний представник Молдови, який поїхав на заробітки не до Євросоюзу, а в Україну. У нього настільки низький голос, що подейкують, коли він цілується з язиком, то таке відчуття ніби працює стіралка в режимі "віджиму". А загалом шоу "Голос Країни" дуже схоже на випускний. Є парочка, яка мутить кілька років - це Юра і Катя, є ті хто не визначився - Тіна і Дан, хтось привів молодшого брата, а фізрук прийшов із дружиною, - жартував Остапчук після виступу.

Коли зірковий черкащанин покинув сцену, то його виступ прокоментував тренер Потап.

- Остапчук жартувати не вміє, але такий красивий, що йому все пробачають, - прокоментував Потап.

За кулісами, коли в Остапчука запитали, чи піде він далі, то зірковий ведучий відповів, що прийшов спеціально аби "прожарити тренерів".

Коментарі

Вгору