Черкащанин закликає посилити патрулювання бульвару Шевченка

19 серпня 2025, 09:14

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з проханням посилити контроль за швидкісним режимом та заборони експлуатацію транспортних засобів із надмірно гучними вихлопними системами на бульварі Шевченка.

"Звертаюся від імені мешканців району, прилеглого до бульвару Шевченка, в районі ТРЦ Plazma. Протягом тривалого часу у вечірній та нічний час ця частина міста фактично перетворюється на трасу для вуличних перегонів. Автомобілі та мотоцикли рухаються на надмірних швидкостях, часто із використанням спортивних або штучно модифікованих вихлопних систем, що створюють сильний шум", - пише автор петиції Ярослав Поліщук.

За словами черкасця, такі дії не лише грубо порушують громадський спокій, а й становлять реальну небезпеку для життя та здоров’я пішоходів і мешканців навколишніх будинків. В умовах воєнного стану та регулярних повітряних тривог подібні звуки особливо тривожать людей, створюють атмосферу паніки та додаткового стресу.

Автор петиції просить посилити патрулювання бульвару Шевченка, особливо у вечірній та нічний час, з метою виявлення та притягнення до відповідальності водіїв, які грубо порушують правила дорожнього руху, зокрема швидкісний режим.

Систематично проводити перевірки автомобілів і мотоциклів на предмет незаконно встановлених або надмірно гучних вихлопних систем, та заборонити експлуатацію таких транспортних засобів на дорогах загального користування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору