Черкащанин Остапчук зізнався, чи мав зіркову хворобу

06 червня 2020, 23:02

Український телеведучий Володимир Остапчук за час своєї кар'єри працював як на телебаченні, так і не приватних комерційних заходах. Але одна подія таки сколихнула його життя та закрутила голову.

Популярний телеведучий став героєм нового випуску "Слава+" на ютуб-каналі "Люкс ФМ". На запитання ведучого, чи вважає він себе панібратом з іншими, то Володимир відповів, що ні. А його образ просто та веселого хлопця із соцмереж не завжди співпадає з реальністю, тому що кожна людина сама по собі є складною та з власними переконаннями.

Втім Остапчук зізнався, що кілька років тому мав зіркову хворобу – це сталось після Євробачення у 2017 році, коли він був ведучим грандіозного шоу в Україні разом з Тімуром Мірошниченком та Олександром Скічком. Конкурс тривав з 9 по 13 травня і вже через кілька місяців, ближче до осені, він зрозумів, що таке справжня слава. 

- Я взагалі дуже спокійно ставився до хвилювання на конкурсі, тому що мені не було важливо, як я виступлю. Напевне, в цьому був секрет успіху. І ми поїхали в Канаду, вчились в університеті там (з колишньою дружиною Оленою Войченко, – LifeStyle 24)…, і мені за великою мірою було байдуже на все. Але почала з'являтись велика кількість статтей, почались дзвінки, пропозиції телеканалів, і я вперше відчув свою важливість, – розповів Остапчук.

За словами Володимира, цей період тривав близько місяця-півтора. Але допомогти йому "приземлитись на землю" прийшли колишній продюсер Сергій Перман і ексдружина Олена Войченко. Саме вони йому радили і вказували на його помилки у спілкуванні з людьми. Окрім цього чоловік не вважає марнославство поганою рисою характеру, адже кожна людина хоче відчувати себе популярною та знаною у світі.

Коментарі

Вгору