Черкащанин Остапчук натякнув на заручини з новою коханою

26 травня 2020, 23:05

фото з мережі

Черкащанин Володимир Остапчук з недавніх пір перестав приховувати свою нову обраницю, нотаріуса Христину Горняк. Наразі пара активно ділиться з шанувальниками будь-якою інформацією, яка може їх цікавити. Про це інформує "УНІАН"

А тепер Остапчук серйозно заінтригував шанувальників новиною. Зокрема, в сторіс свого Instagram шоумен натякнув, що зробив пропозицію коханій. Остапчук розмістив короткий ролик, в якому Христина постає в красивій білосніжній сукні. Володимир співає Марш Мендельсона і питає у обраниці: "Що, правда? Так? А що ти сказала".

У свою чергу Горняк демонструє на камеру обручку. Чи насправді Володимир запропонував Христині стати його дружиною, чи це черговий жарт шоумена, поки не ясно. Крім того, шанувальники підозрюють, що лук Горняк – не більше, ніж образ для нової фотосесії.

Нагадаємо, Володимир Остапчук та Олена Войченко офіційно розлучилися в березні. Екс-подружжя було разом 12 років. У них є двоє дітей – дворічний син Еван і семирічна донька Емілія. У лютому цього року почали ходити чутки, що Остапчук закрутив роман з нотаріусом на ім'я Христина Горняк, а познайомилися вони ще в 2019 році на весіллі подруги Христини, де Остапчук був ведучим.

Нарешті, днями Володимир вирішив, що більше немає сенсу приховувати стосунки і офіційно розповів, що його новою дівчиною є Христина Горняк.

Коментарі

Вгору