Черкащанин, якого не госпіталізували в лікарню, того ж дня помер (відео)

17 липня 2020, 08:00

Жителю Канева Михайлу Щербині, який звернувся до медиків зі скаргами на біль у серці та підвищений тиск, зробили дві кардіограми, призначили препарати і відправили додому. Попросили прийти наступного дня до профільного спеціаліста. Проте, до цієї зустрічі чоловік не дожив.

Про це інформує Ільдана.

Чоловікові стало зле в неділю ввечері, і дружина доправила його до Центральної районної лікарні, де Михайла оглянув черговий лікар. Канівцю поміряли тиск, зробили дві кардіограми, які надіслали кардіологу. Переговоривши з ним, черговий лікар порадив пацієнтові укласти декларацію з сімейним лікарем, виписав ліки й запропонував прийти наступного дня до профільного спеціаліста. Ліки чоловік прийняв, але це не допомогло: вночі він помер.

Питання про недовіру медпрацівникам лікарні мали розглянути депутати Канівської районної ради на позачерговій сесії, але кворуму не зібралося.

Як повідомила головна лікарка медустанови Віра Шапошник, наказом по районній лікарні створено комісію, проводилося службове розслідування. Лікаря, який чергував того дня, відсторонено від роботи. Також ініційовано створення комісії з обласних фахівців для справедливого розбору трагедії.

За інформацією телеканалу, яку надали канівчани, такий випадок у Каневі не перший.

Деталі – у відеорепортажі:

Поділитись

Коментарі

Вгору