“Це пісня діалог з реальністю 2020 року”: Хливнюк про особливий підтекст “Ангела” (відео)

15 грудня 2020, 22:34

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк пояснив за кліп "Ангела". Резонансне та сповнене метафор відео, що за місяць набрало понад 1 800 000 переглядів на YouTube і водночас залишило чимало загадок.

Про це інформує MEGOGO LIVE.

Вокаліст розповів, що більше 10 років тому йому сподобалась пісня "Крихітки Цахес" "Ангела, як я". Ідея створити хіп-хоп версію музичного твору виникла спонтанно: він написав текст, думав над приспівом і зрозумів, що вдало вписується уривок авторства Олександри Кольцової.- Метафоризм зрозуміли не всі, тому потрібно було зробити кліп. Для тих, хто любить постраждати через відносини - це пісня про закінчення відносин. Для тих, хто розуміє образність - це пісня діалог з реальністю 2020 року, - відзначив соліст.

Півтора місяці музиканти готувалися до зйомки кліпу. Хоча там немає звичних для кліпмейкерів ефектів чи різних локацій. Усе знято в одному павільйоні.

- Ідея натюрмотру, зокрема голандського та іспанського, виникла через те, що він розвинувся, коли були дуже серйозні проблеми: опір церкви, опір держави - і митці говорили про те, що хочеться їм сказати, через свою творчість. Кожен предмет натюрморту має ще й інше метафоричне значення. І це зацікавило і нас, - пояснив Хливнюк.

- Це була моя ідея. Я пропонував артефакти, які відносили нас до подій на Сході, до цьогорічного Кагарлика, до справи Андрія Антоненка.

За словами лідера "Бумбоксу", гримували його близько п'яти годин і був ще день підготування, коли проводили тест-гримування.

- Чесно кажучи, краще б я набив собі ці татуювання і подряпав плече. Адже скільки годин гриму, а потім ще й зйомок - це дуже виснажливо. Крім того, ще два дні потому частини гриму відвалювалися від мене.

На тілі Андрія Хливнюка не було жодного татуювання, яке б не було пов'язане сенсово із піснею. За його словами, окрім сенсу, який вкладали у нього, створюючи відео, кожен знайде там своє значення.

- Я не був на знімальному майданчику, коли Стасу стрельнула в голову ідея набити собі татуювання. Але це круто, що режисер кліпу наскільки поринає в роботу.

Нагадаємо, у фіналі герою Андрія Хливнюка роблять татуювання. Тату - справжнє, але зробили його не солісту, а режисеру Стасу Гуренку.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору