Черкащани відстоюють від забудови сквер на «Митниці»

29 вересня 2020, 13:20

Жителі Митниці спільно з командою ВО «Черкащани» відстояли сквер «Затишний» від забудови черговою висоткою. Мова іде про земельну ділянку біля будинку на вулиці Гагаріна 33, яку хотіли продати під комерційну забудову. На цьому місці мешканці власноруч облаштували сквер, який символічно був названий «Затишним», висадивши сотню дерев.

Днями виконавчий комітет, під тиском громадськості все таки змушений був скасував скасувати рішення про продаж цієї земельної ділянки.

Зазначимо, за ініціативою голови одного з ОСББ Черкас, під керівництвом  Олександра Докучаєва та за підтримки депутатів із команди партії «Черкащани» Івана Сухарькова та Руслана Зорі, жителям організували зустріч із представниками місцевої влади. Люди висловили чітку категоричну позицію: забудувати сквер не дадуть.

За словами Івана Сухарькова, була створена електронна петиція, яка дуже швидко набрала необхідну кількість голосів. На основі петиції міська рада прийняла рішення про скасування винесення цієї земельної ділянки на торги. 

- Рішення про продаж ділянки вже скасував виконком, далі слово за міською радою. Однак це лише половина перемоги. Тепер "Черкащани" слідкуватимуть, щоб ділянку передали на баланс «Дирекції парків»,- зазначив Іван Сухарьков.

Олександр Докучаєв зазначає, спільно з жителями добиватимуться, аби цей парк був переданий на баланс комунального підприємства.

- Фактично, поки що проголосували лише за створення «Затишного». Тепер цю землю не продадуть і там нічого не збудують. Далі будемо добиватися того, щоб цю земельну ділянку передали на баланс КП «Дирекція парків», щоб вони могли її обслуговувати,- зазначив він.

Жителька «Митниці» Надія Петрівна зазначає, щодня забирає онучку із дитсадка та мріє, щоб на цьому місці можна було прогулятися парком. «Ми дуже хочемо, щоб цей сквер зберегли, у нас багато дітей, молодих родин, тому питання облаштування та збереження зеленої зони нам вкрай необхідне»,- підсумувала жителька.

*передвиборча агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору