Черкащани на сесії вимагають звільнення очільниці обласного управління Держгеокадастру

30 травня 2019, 12:33

Кілька десятків черкащан прийшли на сесію обласної ради й вимагають припинити свавілля начальниці головного управління Держгеокадастру Черкаської області Ольги Залоги.

Дехто з тих, хто прийшов сьогодні на засідання, вчора брав участь у перекритті траси Київ-Одеса.

За слова голови колективного господарства "Родниківка" Констянтина Сидорука, близько 800 пайовиків уже постраждали від дій Ольги Залоги. АТОвці та звичайні селяни не можуть отримати землю і з них вимагають по 300 доларів із гектара.

- Люди не мають можливості протистояти цій ситуації, окрім акцій непокори. Ми хочемо звернутися до президента щодо відсторонення і звільнення з посади людини, яка знущається з людей. Залога поставила такі умови, що люди вимушені жевріти через її меркантильні інтереси, - додав Сидорук.

Депутати підтримали прохання черкащан і тепер формуватимуть звернення до керівництва держави з вимогами звільнити з посади.

- Прямих повноважень звільнити керівника геокадастру в депутатів обласної ради немає. Хочу зауважити, що "ЗЕБатьківщинівці" не брали участі у голосуванні про звільнення керівника геокадастру раніше. Завтра побачите позицію кожного з цього питання, припиніть популізм, - зауважив голова ОДА Олександр Вельбівець.

Коментарі

Вгору