Черкащанка стала заступником міністра цифрової трансформації

09 жовтня 2019, 16:35

Черкащанка стала заступником міністра цифрової трансформації

Черкащанка Валерія Іонан стала заступником міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

- Для мене це не просто виклик, а можливість здійснити одну з своїх мрій. Про це детальніше згодом. Хочу сказати, що радилась з колегами та друзями щодо прийняття такого важливого рішення. Багато хто підтримував, деякі говорили, що політика - брудна справа і все рівно нічого не вдасться, подивись на купу прикладів (перераховували прізвища) ну і, власне, скільки ти там витримаєш. Я все розумію. Але “моя хата не з краю” і “Так, мені більше за всіх треба!” - зазначила Валерія.

Вона також зазначила, що у міністерстві у неї декілька пріоритетів: цифрова освіта, інноваційне підприємництво та євроінтеграція.

1. Навчити 6 мільйонів українців цифровим навичкам за 3 роки.

"Одна з топ-3 цілей нашого міністерства. Проект мого департаменту. Як ми це зробимо - вже існують європейські фреймворки компетенцій, згідно з якими ми плануємо розробляти навчальні програми. Ми плануємо, що навчання буде безкоштовним для кожного українця і, власне, кожен зможе обрати саме той рівень, якого потребує. Ми вже почали активно працювати, створювати робочі групи та плануємо запуск наступного року".

2. Впровадити профільні предмети з цифрової освіти (зокрема, діджитал-маркетинг) та нових цифрових професій у школу та університети.

"Думаю це буде найскладніше завдання, але від того не менш цікаве. Наші школярі та студенти будуть готові до сучасних та нових професій і їм не доведеться прогулювати пари заради отримання реальної практики. Перші зустрічі вже відбулись ми теж взяли це завдання в роботу".

3. Створити онлайн та оффлайн консалтинг-зони для підприємців та постаратись зробити так, щоб такі центри з‘явились у кожному регіоні України.

"Ви знаєте, що САМЕ ЦЕ - моя мрія! Я дуже хочу, щоб держава нарешті почала звертати увагу на малий та середній бізнес, відроджувала регіональний бізнес і буду все для цього робити. В мене є план для розвитку і ми вже отримали згоду на підтримку в реалізації спільних проектів разом з МЕРТ та офісом МСБ".

Валерія Іонан — засновник діджитал-агентства Quadrate 28 Corp, засновник та екс-видавець ЗМІ — MC Today, SMEA та ліцензіат Disrupt HR.

Дівчина розмовляє англійською та іспанською мовами, перепливла Босфор та half-Oceanman Lago D’orta, є боксером Ліги боксу білих комірців. Валерія є амбасадором боксу в Україні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору