Черкащанка привезла “срібло” з чемпіонату Європи із самбо

22 травня 2019, 08:32

У неділю в іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо. У третій змагальний день українська команда поповнила скарбничку шістьма нагородами - однією золотою, двома срібними і трьома бронзовими. Серед них була й черкащанка, пише "sport.ua".

А в сумі наші спортсмени вибороли 20 медалей (4 - 6 - 10). Це - другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць. У командному ж заліку кубки за друге місце отримали жіноча збірна і збірна з бойового самбо.

У суперважкій вазі у жінок (понад 80 кг) Анастасія Сапсай в дуже важкому поєдинку з грузинкою Ніно Кебадзе, на жаль, поступилася за балами - 2: 4. Спортсменка з Черкас в цей раз завоювала «срібло», а рік тому в Афінах вона здобула «золото».

Наступний важливий старт у другій половині червня - ІІ Європейські ігри в Мінську, які проходять під патронатом Європейських олімпійських комітетів.