Черкащанка, яка виграла “Гелік” від Гасанова, розповіла, що робитиме з автівкою (відео)

10 квітня 2019, 10:32

Черкащанка, яка виграла “Гелік” від Гусейна, розповіла, що робитиме з автівкою (відео)

17-річна уманчанка Анастасія Хавруцька, яка нещодавно виграла в розіграші в Інстаграм автомобіль Mercedes G klass (Гелендваген) у відомого російського блогера Гусейна Гасанова, розповіла про свої перші враження від перемоги та відповіла на найпопулярніші запитання користувачів соцмереж.

Переможниця розіграшу нещодавно завітала до Москви, де зустрілася з відомим російським блогером і отримала від нього згаданий автомобіль. Днями Анастасія опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм відео, де відповіла на найпопулярніші питання своїх підписників.

Зі слів Анастасії, в момент, коли відбувався розіграш в прямому ефірі,  вона спала і не дивилася результати.

- Я не дивилася прямий ефір. Я в той час спала. Коли обрали переможця, мені зателефонував мій друг і наполіг, щоб я приєдналась до прямого ефіру. Як тільки я увімкнула прямий ефір, мені відразу написав Гусейн і тоді відразу ж я все зрозуміла, - розповіла Хавруцька.

Настя визнала, що не вірила в реальність своєї перемоги до останнього та розповіла, чи сподобався їй Гусейн.

- Я не вірила в це до останнього моменту. Коли я приїхала до Москви і до мене під’їхав цей автомобіль, я була в шоці. Так, ми каталась по Москві. Машина дуже класна і комфортна. Всі поступались нам дорогою і хотіли з нами сфотографуватися, - розповіла Настя. - Гусейн дуже класний, веселий і позитивний чоловік. З ним дуже легко спілкуватися.

Також Анастасія Хавруцька розповіла і про реакцію мами на новину про її перемогу.

- Мама не хотіла вірити в мою перемогу. Декілька днів відмовляла мене, казала, що це все брехня і пропонувала здати білети. Я відмовилась і сказала їй, що все одно поїду, - повідомила Анастасія.

Дівчина зізнається, що спершу і сама не розуміла, що їй робити.

- Спочатку у мене був великий страх, я і плакала, і кричала, не знала, що мені робити. Думала, може мені відмовитися від усього цього. Але потім я заспокоїлася, мене підтримали мої друзі, батьки, близькі люди. Врешті ми поїхали за автівкою і все було круто, - розповідає Анастасія.

На запитання, що вона збирається робити з виграним авто, Анастасія відповіла так:

- Як би мені не хотілося продавати машину, але доведеться, адже ми не зможемо перегнати її в Україну. Це розмитнення і взагалі досить багато з цим проблем. По-друге, мені лише 17 років, вона мені не дуже й потрібна, у мене немає прав, потрібні гроші на її утримання. Мені б дуже не хотілося її продавати, але доведеться, - зазначає дівчина.

Також вона стверджує, що після розіграшу її життя кардинально зміниться і ті, хто буде стежити за нею у соцмережах, незабаром у цьому переконаються.

Читайте також:  Черкащанка, яка виграла “Гелік” від Гусейна, приїхала в Москву за авто та Черкащанка виграла “Гелік” від Гусейна Гасанова та відразу поставила його на продаж.

Поділитись

Коментарі

Dr. Yah сказав:

Всі розступалися дорогою….далі читати нехрін…. )))

Вгору