Черкащанам відшкодували понад 10 мільйонів за закуплених племінних тварин

08 жовтня 2019, 22:34

Держава продовжує політику з відшкодування суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості племінних тварин та ембріонів. Цьогоріч таку компенсацію в області отримали 14 господарників, - інформують у Департаменті агропромислового розвитку ОДА.

З цією метою Мінагрополітики розподілило для Черкащини 10,7 млн грн для надання часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів. Загалом по Україні з державнго бюджету на це спрямували 57,5 млн грн. Допомогу отримали 77 суб’єктів господарювання, які є юридичними особами.

Звертаємо увагу, що для отримання часткового відшкодування заявки та документи подаються виключно у паперовому вигляді до Мінагрополітики. Прийом документів триває до 5 листопада.

Довідково:

На 2019 рік Державним бюджетом України за програмою «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» передбачено видатки на 3,5 млрд грн, з яких 250 млн грн за напрямом часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору