Тест на коронавірус, декларації та медогляд: черкащанам розповіли про умови осіннього призову

02 жовтня 2020, 20:54

Планове завдання осіннього призову на Черкаську область - 507 призовників, із яких 290 служитимуть у Збройних Силах України, 172 - у Нацгвардії, 30 - у Держприкордонслужбі та ще 15 юнаків підуть до Державної спеціальної служби транспорту.

Про це журналістам "Про все" розповів пресофіцер Черкаського обласного військового комісаріату Володимир Левченко. За його словами, умови проходження строкової служби порівняно з літнім і весняним призовом не змінилися.

- Як і раніше, юнакам потрібно з'явитися для проходження медичної комісії до військового комісаріату. Після неї призовники, які не досягли 21-річного віку, але вже повнолітні (18-20-річні черкащани) повинні задекларувати, що йдуть на строкову службу з власного бажання.

У зв’язку з пандемією обов’язковим для призовників є результат ПЛР-тесту. Направлення на здачу цього аналізу надаватимуть юнакам під час проходження медкомісії.

- На обласний збірний пункт перед відправкою до військових частин призовники з'являються лише цілком здоровими, - розповідає пресофіцер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору