При найменшій підозрі на збій у роботі газових приладів необхідно терміново викликати фахівців. А ще обов’язково проводити щорічне обстеження обладнання. Через недотримання правил безпеки або невчасне обстеження можуть зриватися колонки, котли та плити.
На які «сигнали» від газових приладів слід звернути увагу, аби вчасно відреагувати та уникнути біди – розповіли працівники ТОВ «Газ-сервіс».
• Запах газу. Це – найперша ознака витоку. Варто перекрити кран і ТЕРМІНОВО викликати 104.
• Коптить, тріщить чи погано запалюється конфорка. Причина – забиті «збіглим» супом чи кавою форсунки, розплавлені деталі тощо. І якщо вчасно не відреагувати – може трапитися пожежа.
• Складно повертається газовий кран. Так буває через налипання жиру та пилу або ж брак мастила всередині нього. Аби уникнути витоку – викликайте фахівців.
• Не загорається духовка. Якщо «доріжка» засмічена й не вся запалюється полум’ям, це може призвести до вибуху.
• Протікає газова колонка. Це – перший «маячок» прогнилих труб або зношених деталей, що загрожує поривом і затопленням оселі.
• Якщо колонка «бахкає», або ж вода з крану тече зі слабким «напором», імовірно – причина в «забитому» теплообмінникові чи вхідному фільтрові. Аби колонка не «закипіла», зверніться до спеціалістів.
Фахівці наголошують: не треба забувати й про щорічне обслуговування газового обладнання в оселі. Адже саме це може попередити небезпеку та врятувати вам життя.
Контакти ТОВ «Газ-сервіс»: 050-378-34-02 та 050-378-34-18.
За повідомленням УК "Нова якість"
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram