Черкащанам повідомили, як встановити вузол комерційного обліку

20 листопада 2019, 09:02

Оператор зовнішніх інженерних мереж Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради повідомляє про намір встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку.

Ознайомитися з орієнтовною вартістю встановлення одного вузла (вузлів) комерційного обліку (з врахуванням прогнозу індексу цін виробників промислової продукції) та із розміром внеску за встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку з однієї квартири (нежитлового приміщення) у квартал можна тут.

Порядок сплати внеску* за встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку холодної води: оплата зазначеної суми здійснюється щоквартально протягом п’яти років, не пізніше 5 числа місяця, що настає за розрахунковим кварталом. Розрахунковим кварталом, за який здійснюється оплата, є календарний квартал.

Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня опублікування на офіційному веб – сайті КП «Черкасиводоканал» повідомлення про намір встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку води повинні повідомити оператора зовнішніх інженерних мереж у вигляді протоколу загальних зборів про:

1. згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;

2. намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку;

3. намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

 У разі встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку КП «Черкасиводоканал» просимо визначитись з періодом відшкодування вартості встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку.

Відповідь на повідомлення необхідно надати оператору зовнішніх інженерних мереж КП “Черкасиводоканал” за нижчевказаними реквізитами:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ»

ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18036, м.Черкаси, вул.Г.Сагайдачного,12          

Код ЗКПО 03357168 , МФО 351005.

Р/р 26003317673900 в АТ “УкрСиббанк”,

тел. (0472) 37-33-00.

тел. для довідок (0472) 37-72-04.

  water2@uch.net веб-сайт: www.vodokanal.ck.ua

В разі відшкодування витрачених на облаштування коштів протягом двох років, загальна сума внеску зменшиться порівняно із п’ятирічним терміном повернення коштів, враховуючи зниження інфляційних ризиків близько 17 % .

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору