27 лютого в Києві відбудеться Форум «Підвищення кліматичних амбіцій: позиція органів місцевого самоврядування та молодих лідерів». Його учасники запропонують уряду, як можна вдосконалити підходи до скорочення викидів парникових газів та запровадження нових шляхів зміцнення комунікацій між різними учасниками процесу.
Головна подія форуму – підписання першого в Східній Європі Меморандуму про співпрацю стосовно питань збереження клімату між Асоціацією міст України та Столичними містами Америки за збереження клімату.
Про це в листі на адресу Черкаської міської ради інформують організатори.
Зранку відбудеться круглий стіл за участі представників Міністерства енергетики та охорони довкілля, а ще – виступить генеральний секретар Асоціації міст Америки Себастіан Наварро, який презентує можливості партнерства між владою та приватним сектором у сфері клімату. Країни Америки мають позитивний досвід реалізації подібних ініціатив. Асоціація започаткувала, зокрема, в Латинській Америці втілення 500 проектів для сталого екологічного розвитку вартістю кожен близько 50 млн доларів та мала успішні кейси з фондами Леонардо Ді Капріо та Арнольда Шварценеггера.
У другій половині дня відбудуться воркшопи для молоді, громадських активістів, депутатів та журналістів.
Тут пройде вебінар щодо діяльності міжнародної спільноти навколо збереження клімату від німецької організації Plant for the Planet, а також гра «Кліматичний колаж», яку представлять її французькі розробники. Вона легко й доступно пояснює важливість збереження територій та наслідки змін клімату для майбутніх поколінь, якщо негайно не вжити попереджувальних заходів. «Кліматичний колаж» заснований на колективному інтелекті та творчості, що водночас у легкий спосіб доносить результати звітів IPCC (Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату при ООН).
Місце проведення: Конференц-зал Верховної ради України, вулиця Грушевського,5.
Організатори: Громадська організація «Центр громадських комунікацій», Українська кліматична мережа у співпраці з Асоціацією міст України та ПРООН в Україні за підтримки Комітету Верховної ради України з питань екологічної політики та природокористування.
Зареєструватися для участі можна до 21 лютого (https://bit.ly/2T3HIzp та http://bit.ly/2V5iW4G) .
Із попереднім варіантом звернення до Уряду можна ознайомитися за посиланням – http://bit.ly/2Ps8eBN.
Пропозиції стосовно змісту звернення можна внести тут – http://bit.ly/32cHfPL.
Деталі заходу на сторінці у мережі «Facebook».
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram