Черкащина визначилась з кандидатами на посаду голови Федерації футболу області

26 серпня 2015, 18:33

FFCHOВідповідно до рішення Ради членів від 2 липня п. р. та згідно Статті 13 Статуту Федерації футболу Черкаської області завершилося обрання делегатів на ІХ звітно-виборну конференцію, що відбудеться 6 жовтня 2015 року в м. Черкаси.

В ході обрання 68-и делегатів, колективними членами також були висунуті кандидатури на обрання головою та інші посади в виборні органи Федерації футболу.

Кандидатуру нинішнього голови Федерації Володимира Фощія на обирання головою ФФЧО висунули 18 організацій. Один колективний член на посаду голови запропонував кандидатуру депутата Верховної ради України по Черкаськомурегіону В’ячеслава Голуба. Керівника обласної футзальної Асоціації Юрія Гончарова — 2 колективи.

Згідно Статті 21 кандидати на обрання Голови ФФЧО повинні не пізніше ніж за місяць до Конференції надати Адміністрації ФФЧО письмову заяву, в якій вони дають (чи не дають) свою згоду на участь у виборах голови ФФЧО. Також кандидат на обрання головою повинен за місяць до Конференції направити свою предвиборну програму для обговорення колективними членами ФФЧО.

Про це інформує комітет ФФЧО по звязкам із ЗМІ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору