Черкащанин у суді повторно довів, що став інвалідом через комунальне підприємство

19 липня 2016, 11:40

суд

Апеляційний суд Черкаської області залишив в силі рішення Соснівського районного суду м.Черкаси у справі за позовом черкащанина Василя Клименка, який постраждав від падіння брили замерзлого снігу з даху будинку, який знаходиться на утриманні Соснівської СУБ.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила юрист постраждалого Людмила Бордунос.

- В результаті того, що наші СУБи не виконують свою роботу - вчасно не чистять сніг з дахів, вчасно не обстежують фасад будинку на можливість самочинного перепланування балконів, взагалі не роблять свою роботу, людина стала інвалідом 2-ї групи. Людина залишилась жити із металевою пластиною в голові, замість кістки черепу. Юристи СУБу до останнього затягували справу, яка тривала 6 місяців. Сьогоднішнє засідання також відбулося без них, - написала Людмила Бордунос. - Залишилось справа за малим - стягнути через ДВС кошти, чи Соснівська СУБ сама виконає рішення суду, добровільно?

Як зазначила в коментарі «Про все» донька постраждалого Ірина Семко, їхня родина суд  проти Соснівської СУБ виграла ще на початку червня, але юристи комунального підприємства подали на апеляцію. Утім на жодне з двох засідань апеляційного суду представники СУБу не з’являлися.

Нагадаємо, взимку черкащанин Василь Клименко постраждав від брили льоду, яка впала йому на голову із багатоповерхівки. Будинок знаходився на утриманні Соснівської СУБ. Після того чоловік переніс кілька операції, у комунальному підприємстві своєї провини не визнавали.

Коментарі

Вгору