Черкащани подолали тридцятикілометровий марафон по ямах заради Надії (фоторепортаж)

27 березня 2016, 16:36
DSC_7622

Фото Про все

Не автівкою, а на власних двох бігли сьогодні черкащани від Сміли до Черкас. Таким легкоатлетичним забігом вони висловили підтримку українській льотчиці Надії Савченко, яку незаконно ув’язнили у Росії. Дистанцію довжиною у понад 30 кілометрів бігуни здолали приблизно за 2,5 години.

Старт взяли у центрі Сміли, далі – до села Білозір’я, а звідти – до Черкас. Окрім смілян участь у марафоні підтримки взяли також кам’янчани та жителі обласного центру, які спеціально приїхали до Сміли. Найстаршому бігуну – за 70.

DSC_7584

Фото Про все

DSC_7591

Фото Про все

- Звісно, нам важко бігти, але ще важче тим, хто зараз воює і куди важче тим, хто потрапив у полон, - каже учасник забігу В’ячеслав Черненко. - Надія Савченко – це символ Незалежності країни. Тому ми й біжимо сьогодні заради неї.

Дистанцію від Сміли до Черкас В’ячеслав Черненко долає вже вдруге. 2011 року пробігав її 9 травня, приурочивши до Дня Перемоги.

DSC_7627

Фото Про все

DSC_7625

Фото Про все

Не злякали бігунів навіть величезні ями на дорозі. Кажуть, ногами таки втрапляли в них, але з дистанції не сходили.

- Плакат із фото Надії, який ми розгорнули в Смілі на початку марафону, додав нам сили. Можливо, саме тому під час бігу відкрилося друге дихання. У дорозі заважав вітер та ями, але думка про те, що Надії ще важче не дозволяла зупинитися. Долати дистанцію тут нам легше, ніж Надії сидіти там, - розповідає бігун Володимир Сіренко.

DSC_7636

Фото Про все

Біля стели "Черкаси" на марафонців черкали черкаські спортсмени та студенти. Вони перейняли бігову естафету і продовжили марафон вулицями Черкас. Добігли до Черкаської міської ради.

DSC_7669

Фото Про все

DSC_7682

Фото Про все

Черкащани сподіваються, що такий марафон у підтримку української бранки підтримають й інші міста країни.

DSC_7592

Фото Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору