Черкащани перемогли на фестивалі «Талановиті діти України»

19 грудня 2015, 08:10

1Черкаська облдержадміністрація підтримала ініціативу проведення в 2015 році Всеукраїнського благодійного фестивалю «Талановиті діти України», який проходив 12-15 грудня 2015 року в м. Києві.

Фестиваль проведений з метою виявлення та розкриття таланту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм можливості виявити свою індивідуальність.

За сприяння служби у справах дітей, управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА у фестивалі взяли участь 5 черкаських дітей вказаної категорії, які займаються музикою та ораторським мистецтвом. Загалом під час фестивалю демонстрували свої вміння 120 дітей з усіх куточків України.

Почесним гостем фестивалю був Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Члени журі особливо відзначили талановитих дітей Черкащини.

За результатами проведення фестивалю визначено переможців:

– Гран-прі отримала Даніелла Сакаль за віртуозне виконання на фортепіано музичної композиції «Казка» (Черкаський район);

– почесне І місце посіла Вікторія Надточій за виконання пісні «Мальви» (м. Черкаси),

– ІІ місце посів Єгор Носков за виконання пісні «Старі фотографії» (м. Черкаси),

– лауреатами фестивалю визнано Ксенію Ковальову за виконання пісні «Маршрутка» (м. Черкаси) та Анастасію Карпінську за декламування власних, глибоких за змістом віршів (м. Умань).

Усі переможці та учасники фестивалю отримали нагороди та пам’ятні подарунки від народної артистки України Валентини Степової.

Під час проживання у Києві учасники фестивалю відвідали Адміністрацію Президента України, стадіон ФК «Динамо» ім. Валерія Лобановського, поспілкувалися з представниками фан-клубу ФК «Динамо», здійснили подорож вечірнім Києвом та стали безпосередніми учасниками театралізованого дійства «Країна зимових розваг». Супровід дітей здійснювала головний спеціаліст служби у справах дітей обласної державної адміністрації Людмила Алексашкіна, повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Коментарі

Вгору