Черкащани можуть купити лічильники води у кредит

22 листопада 2015, 12:00

2014-07-30В умовах стрімкого підвищення тарифів облік водоспоживання – єдиний дієвий спосіб раціонально використовувати воду та заощаджувати на комунальних платежах. Тому на сьогодні все більше споживачів встановлюють лічильники води.

Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

На жаль, навіть такий метод економії доступний не всім – людям елементарно не вистачає коштів. Але охочим фіксувати своє водокористування, в межах впровадження енергоощадних програм, держава надає таку можливість. Водоміри можна придбати на виплату.

Заходи енергозбереження – утеплення будинків, вікон, дверей, заміна енергоємних котлів та встановлення лічильників, зокрема і на воду – забезпечують економію до 50% від вартості комунальних платежів.

Віднедавна держава надає фінансову допомогу на виконання заходів енергозбереження, компенсує 20, 30, 40% від вартості придбаного обладнання та матеріалів, придбаного в кредит у державних фінансово-кредитних установах. Понад це, якщо особа, яка бажає скористатися державною програмою, вже послуговується субсидією, то розмір компенсації може сягати 70%.

Отже, якщо ви бажаєте встановити лічильники та не маєте фінансової змоги, оформити відповідний кредит на енергоощадні заходи за підтримки держави можна у: ПАТ АБ "Украгазбанк", тел. 33-98-05; АТ "Ощадбанк", тел. 54-61-42; АТ "Ексімбанк", тел. 33-95-42.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору