100 000 грн. - на підтримку роботи Центру реінтеграції для безпритульних осіб та осіб із числа груп ризику - і 10 нових робочих місць для них. Такими наразі є результати проекту «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп», впроваджуваного Черкаською благодійною організацією ЛЖВ «Від серця до серця» при технічній підтримці БО «Світло надії» м. Полтава та фінансовій підтримці ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
- Основна мета проекту - підсилення можливостей ВІЛ-сервісних організацій України у впливі на місцеву соціальну політику, – констатує голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» Наталія Несват. - Протягом року ми впроваджували адвокаційну діяльність за підтримки Романа Дрозда експерту БО «Світло надії». Цілі нашого проекту на момент планування мені здавалися амбіційними та просто «не підйомними», але завдяки тісній співпраці із БО «Світло Надії» та розумінню міської влади масштабів та проблеми, які існують на сьогоднішній день в сфері ВІЛ/СНІД, нам вдалося досягти дуже багато.
Зокрема, створено 10 нових робочих місць - за рахунок оплачуваних громадських робіт (у співфінансуванні міського центру зайнятості та Департаменту економіки та розвитку міста). Отримано 100 000 грн. на підтримку роботи Центру реінтеграції для безпритульних осіб та осіб з числа груп ризику в рамках проекту соціального замовлення та 89 000 грн. в рамках соціальної програми «Турботи» через Департамент соціальної політики міста. Крім того, учасники проекту навчилися аналізувати та вносити пропозиції до місцевих медико-соціальних програм, визначити процедури формування місцевих бюджетів і технології залучення бюджетних коштів для реалізації програмної діяльності – що буде надзвичайно корисним у нашій діяльності для допомоги «ризиковим» категоріям черкащан.
За інформацією Черкаського прес-клубу реформ
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram