Черкащани більше не почують у маршрутках шансону?

27 квітня 2016, 22:57

1

Це може стати реальністю, якщо міськвиконком проголосує за рішення, проект якого розміщений на сайті міської ради 27 квітня. В автобусах пропонують обмежити використання деяких музичних творів, зважаючи на думку мешканців міста Черкаси, інформує Громадське ТБ: Черкаси.

Відповідно до документу, можуть заборонити пісні, "у яких оспівується, популяризується чи пропагується кримінальний спосіб життя, поведінка осіб кримінального світу, побут, звичаї злочинного середовища, ув’язнених осіб (тюремна лірика), виправдання представників кримінального середовища, використовуються кримінальні жаргонізми та арґо, зокрема хуліганські, босяцькі, злодійські та «блатні» пісні, композиції".

Пасажири зможуть скаржитися на водіїв, які не виконуватимуть це рішення у разі його прийняття. Це можна буде зробити на сайті Черкаської міської ради. Потрібно буде вказати дату і час порушення, номеру маршруту та номеру транспортного засобу.

У проекті рішення також пропонують звертати увагу на музичний супровід пасажирських перевезень під час підготовки умов конкурсу та укладенні договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Коментарі

Вгору