Черкащанки – у сотні найбільш впливових жінок України

10 листопада 2015, 08:37

100

Четверо черкащанок увійшли до сотні найбільш упливових жінок України за версією журналу “Фокус”,  пише Рідна Черкащина.

На 11 позиції рейтингу – 44-річна народний депутат Ірина Геращенко (БПП “Солідарність”). Вона народилася і вчилася в Черкасах, практику проходила на Черкаській ОДТРК, а кар”єру починала нянечкою в дитсадку.

58-а в списку – 42-річна Наталя Заболотна, гендиректор ДП “Національний культурно-художній і музейний комплекс “Мистецький Арсенал”. Навчалася в Черкаському педінституті, працювала кореспондентом у черкаському виданні “Губернские ведомости”.

На 68-ій сходиці рейтингу розташувалася 33-річна координатор Громадянської мережі “Опора”Ольга Айвазовська. Ольга навчалася в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, кар’єру почала в ГМ “Опора”.

71-а у рейтингу “Фокусу” – 44-річна Оксана Соколова, автор і ведуча програми “Факти й коментарі з Оксаною Соколовою” на каналі ICTV. Кар’єру почала з Черкаської ОДТРК “Рось”.

А загалом трійка найбільш упливових жінок України виглядає так – І місце: 50-річна міністр фінансів Наталія Яресько, ІІ – 51-річна глава Нацбанку Валерія Гонтарева, ІІІ – 54-річна політик Юлія Тимошенко.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору