Черкащанку зараховано до президентського кадрового реверву «Нова еліта нації»

19 лютого 2014, 16:36

Президент України Віктор Янукович своїм розпорядженням від 18.02.2014 № 13/2014-рп затвердив список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

«Нова еліта нації 2013» складається з 51 особи, серед яких є і представниця Черкаської області – Романенко Галина Олексіївна – начальник відділу культури і туризму Чигиринської районної державної адміністрації.

Щиро вітаємо та бажаємо Галині Олексіївні міцного здоров’я, успішного здійснення усіх задумів і планів.

Довідково. Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започатковано та формується відповідно до Указів Президента України від 1 лютого 2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» та від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги.

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Нацдержслужби України. Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

Інформацію щодо участі у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву розміщено на сайті управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області (cherkasy.nads.gov.ua): банер «Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору