Черкащанку, яка втопила свого малолітнього сина, примусово лікуватимуть у психлікарні

02 червня 2014, 11:18

До черкащанки, що втопила свого маленького сина та намагалася втопити доньку, за рішенням суду будуть застосовані примусові заходи медичного характеру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Встановлено, що в січні поточного року 34-річна жителька міста Черкаси, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, знаходячись за місцем проживання, втопила свого 4-річного сина, помістивши та утримуючи його у заповненій водою ванні. Крім того, жінка намагалася таким же чином вчинити зі своєю 2-річною донькою, однак дитині вчасно була надана медична допомога її батьком. 

Свої дії жінка пояснила тим, що вважала своїх малолітніх дітей хворими на невиліковну хворобу.

За даним фактом слідчим відділом Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 2 ст.115 (умисне вбивство малолітньої дитини), ч. 2 ст. 15, п. 2 п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України (замах на умисне вбивство малолітньої дитини).

В ході досудового розслідування проведена судово-психіатрична експертиза для визначення осудності особи.

За результатами розгляду суд задовольнив клопотання прокурора, визнав жінку неосудною та ухвалив застосувати до неї примусові заходи медичного характеру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору