Черкащанка звинувачує голову ОСББ у незаконній вирубці дерев (відео)

03 червня 2017, 19:30

Заговорили про деревне "браконьєрство" і у Черкасах. Голова одного з ОСББ проводила вирубку дерев. Але спиляла цілком здорові насадження, заявили мешканці сусіднього будинку. За це вона може заплатити майже півтори тисячі гривень штрафу. Тільки є нюанс, додають уже у відділі екології, йдеться в сюжеті "ВІККИ".

Фруктові дерева, клен та молодий горіх – тепер за вікнами пенсіонерки Нінель від них видніються лише самі пеньки. Найбільше жінка сумує саме за горіхом, бо ж його саджав її покійний чоловік.

- Дочка просила, щоб не зрізали, бо це пам'ять про батька, - розповідає Нінель Протасова.

Спиляли дерева у межах розчищення території, керувала роботою голова ОСББ і саме її запідозрили у неправомірній вирубці. У муніципальній інспекції факт підтвердили.

- Я давав дозвіл на знесення сухостійних та аварійних дерев, - говорить в. о. начальника управління муніципальної інспекції ЧМР Ігор Кіта. – Це абрикоси, яблуні. А по факту було зафіксовано, що був знесений і клен, і горіх.

Та голова ОСББ пояснює, що в такий спосіб облагороджувала територію. Клен і шовковиця, мовляв, могли б будь-коли звалитися на людей та електричні дроти.

- Дерева висаджувалися 50 років тому. А людей, які їх висаджували, вже практично немає. За деревами ніхто не дивиться. Тож вони можуть впасти на дитячий майданчик, чи пошкодять машину, чи, не дай Бог, можуть вбити людину, - говорить голова ОСББ «Черемушки, 9» Тетяна Кожухарова.

А молодий горіх, пояснює жінка, упав випадково.

Детальніше – у сюжеті.

Коментарі

Вгору