Черкащанка створює оригінальні малюнки на одязі (фото)

19 березня 2017, 09:09

Елла Водянік – позитивна, життєрадісна дівчина, бухгалтер за професією, яка жодного дня не працювала за спеціальністю. Вона знайшла себе в іншій сфері: протягом 8 років працювала моделлю, брала участь у всеукраїнських показах і конкурсах краси. Майже рік займається розписом одягу, взуття та сумок. Герої фільмів і мультиків оживають на одязі замовників, пише "in.ck.ua".

- Я давно хотіла намалювати картину. Знайома подарувала мені фарби, а я все ніяк не могла купити полотно. Потім загорілася ідеєю розпису одягу і вирішила розмалювати свою джинсову жилетку. В мене був розроблений ескіз малюнка, який я перенесла вже не на полотно, а на джинсовку. Ось так і народилася моя перша робота, - зазначила Елла Водяник. Завдяки соцмережам мене знаходять клієнти з України і всього світу. Замовлення надходили з Черкас, Києва, Вінниці, Хмельницького, Львова, Тернополя, а найбільше – з Одеси. Також розпис речей цікавить українців, які живуть за кордоном: надсилала футболку подрузі в Дубай, світшоти – в Китай і Росію, кеди – в Німеччину.

- Для розпису використовую спеціальну фарбу для текстилю, яка легко наноситься. Ескізи шукаю в інтернеті або ж створюю сама. Розмальовуючи джинсовий одяг, потрібно наносити фарбу в три шари для насиченості зображення, щоб все було гладенько та рівно. Нанесений на одяг малюнок підсихає близько доби, після цього я прогладжую його праскою через бавовняну тканину протягом п’яти хвилин, щоб закріпити фарбу на волокнах. Зображення на взутті закріплюю феном, тому що прасувати такі речі немає можливості, - розповідає майстриня. - За обсягом роботи найважче працювати із джинсом. Джинсова тканина вбирає багато фарби, тому доводиться наносити декілька шарів. Але на цьому щільному матеріалі малюнок носиться дуже довго. Прати можна як вручну, так і в пральній машинці.

- Зазвичай одна робота займає три-чотири дні, тому що є інші домашні та бізнес-справи. Кожне замовлення по-своєму цікаве, кожна річ індивідуальна. Після спілкування з клієнтом я роблю добірку ескізів, серед яких замовник може обрати найкращий варіант. Було замовлення від одесита, судячи з соціальних мереж, якийсь шоумен. Замовив малюнок на джинсовці із власним фото чорно-білого кольору. Найважче і найдовше було створити різнокольорового лева, тому що використовувала багато кольорів. Спочатку ти довго вимальовуєш кожен клаптик, а потім тричі повторюєш цей процес, - повідомляє Елла Водяник.

- Я чоботар без чобіт. В мене є лише дві речі, створені для себе. Це джинсовка і футболка за власним ескізом. Насправді для себе важко придумати малюнок, тому що ти передивилася їх тисячі, а хочеться чогось неймовірного, адже ти майстер. Сину намалювала джинсовку з Міккі Маусом, а чоловік сказав, можливо, колись футболку намалюєш, як буде час, - зазначила Елла Водяник. - Зараз у мене понад 60 робіт. Перед Новим роком був перший показ власних робіт у клубі "Mаnhattan". В майбутньому, можливо, зроблю маленьку колекцію футболок із різними зображеннями. Вже зараз деякі магазини і шоу-руми пропонують свою співпрацю. Мене влаштовує поточна ситуація, поки що глобальних планів на зразок відкриття магазину не маю. Хоча у мене завжди є черга із 3-4 замовлень.

Фото надані героїнею публікації.

 

 

Коментарі

Вгору