Останнім часом кондиціонери стають все більш і більш популярним побутовим приладом, все більша кількість людей мають щасливу можливість самі створювати собі комфортні життєві умови, однак при цьому залишаються питання про те, як правильно користуватися кондиціонером у будинку.
Кондиціонер - це побутовий прилад, що забезпечує комфортний мікроклімат в певному приміщенні - може функціонувати як на охолодження приміщення, так і для його обігріву.
Вирішивши придбати кондиціонер, обов’язково проконсультуйтеся з професіоналом, який допоможе вибрати вам оптимальну техніку. А купивши прилад, намагайтесь дотримуватися правил користування кондиціонером.
Не можна сидіти або тривалий час стояти безпосередньо під увімкненим кондиціонером, бо сильний і холодний струмінь повітря рівносильний протягу, а значить, може спровокувати застуду.
В особливо спекотні дні різниця температури повітря на вулиці і в приміщенні не повинна бути більше 7° С, а якщо за вікном не особливо спекотно, то різниця температур повинна бути всього 4-5° С.
Необхідно регулярно чистити кондиціонер, особливо важливо це робити після зимового простою, тому що пил, який накопичився в кондиціонері, осідає на фільтрах і, засмічуючи їх, може потрапляти в повітря. Отже, повітря з неочищених фільтрів кондиціонера може стати причиною алергічних реакцій. Їх прояв – сльозотеча, висипи на шкірі, металевий присмак у роті тощо. Тому особливо ретельно ставитися до питання очищення кондиціонера повинні люди, які схильні до алергічних реакцій або страждають бронхіальною астмою.
Щоб у кондиціонері не накопичувалися шкідливі бактерії, слід встановити спеціальні біофільтри і змінювати їх раз на 3 місяці.
Для підтримки нормального рівня вологості й іонізації в приміщенні з кондиціонером слід придбати зволожувач повітря із іонізатором.
Стежте за вологістю повітря у приміщенні. Вологе і холодне повітря також сприяє виникненню застуди і не є корисним для організму.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram