Черкащанам розкажуть, як “змайструвати місто”

30 червня 2017, 13:04

У Черкасах 1 липня стартує відкритий павільйон з лекціями, воркшопами, презентаціями, дослідженнями та експериментами. Усі заняття порушуватимуть тему урбаністики, архітектури, міського дизайну, культури участі. Спеціальні семінари діятимуть до 8 липня, пише "ГромЧЕ".

- Майстерня міста – це відкритий майданчик для спілкування та взаємодії усіх, хто зацікавлений у розвитку міського середовища Черкас, – анонсують активісти проекту. – Ми разом будемо випробовувати місто і наші громадські простори на людяність та шукати ефективні рішення для міських перетворень. Разом будемо знайомитися з успішними практиками урбаністичних змін з усієї України та генерувати ідеї для Черкас.

Проект “Майстерня міста” в Черкасах реалізується творчою формацією "Божевєльнік" та ГО “Промолодь” у співпраці з Краєзнавчим музеєм за підтримки проекту “Київський діалог” та проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”.

На усі лекції запрошують до фонтану біля Черкаського краєзнавчого музею. Відомо, що 1 липня о 17:00 черкасців кличуть на відкриття «Майстерні міста Черкаси», 3-8 липня біля музею проводитимуть заняття  "Фонтан ідей" для дітей 8-15 років, а 5-7 липня тут же проведуть воркшоп "Нефонтан, бо Що робити з непрацюючим фонтаном".

Коментарі

Вгору