Черкащанам пропонують худнути на усьому готовому

03 червня 2015, 18:50

стартап

Черкащанам, які хочуть схуднути, тепер не потрібно бігати по магазинах у пошуках низькокалорійних продуктів. У Черкасах з'явився сервіс, працівники якого приготують та привезуть вам додому збалансовані та корисні сніданок, обід і вечерю. Одним словом, допоможуть схуднути на усьому готовому. Пропозиція дійсно заманлива, але дозволити собі такі "королівські обіди" сьогодні можуть одиниці, адже вартість такої програми на місяць суттєво перевищує навіть середньомісячну зарплату по області. 

- Це не дієта, яка дає швидкий результат. Це правильне збалансоване харчування. Я працювала в Інституті харчування, я видавала ліцензії на продукти харчування, і можу сказати, що у 90 % те, що сьогодні продається у супермаркетах - це не їжа. На жаль, наша держава зовсім не піклується про здоров'я людей. 30%, наприклад, онкозахворювань можна запобігти, якщо правильно харчуватися, - зазначає головний експерт проекту, кандидат біологічних наук, дієтолог, Олена Семеніхіна.

фото 3

Перш, ніж реалізовувати проект, програму харчування особисто на собі випробував її засновник, брат Олени, Віктор Євпак. За його словами, саме результат переконав його, що ідею варто втілювати в життя.

-  Я не міг самостійно так правильно і збалансовано харчуватися, у мене не було на це часу, тому я подумав, що було б добре, якби я міг купувати вже приготовану здорову їжу. До того ж моя сестра кандидат біологічних наук, дієтолог, тому у нас виникла ідея стартапу "Foodhacker". На цьому харчуванні я схуднув на 10 кг. Тут немає ніякої магії. Це їжа, інгредієнти для якої можна придбати на базарі, в магазині, приготовлена в правильних пропорціях, правильним способом та збалансована, - розповів Віктор.

 

У програму "Foodhacker" входять три повноцінні прийоми їжі та два перекуси, консультація дієтолога та періодичні заміри ваги. Розробники сервісу обіцяють, що завдяки такому збалансованому харчуванню можна з легкістю скидати 1,5-2 кг у тиждень.

Коштує ж таке харчування недешево. Наприклад, ціна на добовий пакет для жінок  (який включає сніданок, снек, обід, перекус і вечерю) становить 160 грн (+20 грн. доставка). Якщо порахувати, то повноцінний пакет з триразовим харчуванням для однієї особи на місяць затягне до 6000 грн.  Тож дозволити собі особистого кухаря, власного дієтолога і практично ресторанне меню, можливо, і хотілося  б багатьом містянам, та далеко не всім це по кишені.

 

 

 

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору