Черкащанам покажуть серію документальних фільмів про неймовірних українців

14 вересня 2016, 21:15

350912

Серію із трьох документальних фільмів Ucrazyans ("Неймовірні українці") покажуть черкасцям 17 вересня. Кожен фільм розповідатиме історію про сміливих людей, котрі відмовляються підкорятися існуючій реальності і об’єднуються, аби створювати нові правила життя для нашої країни, пише vikka.ua.

ПротиДія (режисер – Сергій Андрушко)

За даними громадських опитувань, корупція залишається однією з найнагальніших проблем українського суспільства. Великі сподівання на новостворені державні органи, покликані боротися з корупцією на найвищих рівнях. У фільмі Сергія Андрушко "Протидія" на наших очах розгортається історія боротьби за чесні антикорупційні органи. Разом з головним персонажем фільму – Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним – ми беремо участь у конкурсних інтерв’ю та засіданнях комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сильні громади Донеччини (режисер – Дмитро Коновалов)

За результатами виборів 2015 року, в більшості підконтрольних Україні міст Донецької області до влади знову прийшли колишні представники Партії Регіонів. Нові депутати, які пройшли у міські ради, не володіють достатніми знаннями, щоб успішно протистояти старим корупційним схемам. Головні герої фільму – Валентин Краснопьоров та Олександр Дмітрієв, активісти громадського руху "Сильні громади Донеччини" – навчають громадських активістів Донеччини контролювати місцеву владу, а нових депутатів – співпрацювати з активістами та боротися з корупцією.

Об'єднані реформами (режисер – Дмитро Тяжлов)

Яка з реформ є першочерговою на шляху розвитку нашої країни? Яким чином громадські організації можуть співпрацювати з державними органами заради реформ? Як законодавчо описати баланс відповідальності та незалежності суддів? Михайло Жернаков – головний експерт Реанімаційного Пакету Реформ з судової реформи, герой фільму Дмитра Тяжлова "Об'єднані реформами" – разом з колегами шукають відповіді на ці питання, а ми спостерігаємо за життям експерта та його команди, що випрацьовують спільну позицію, аби впливати на процес змін в країні.

Вхід вільний. Початок о 16:00 в Talent HUB Черкаси, за адресою: вул. Байди Вишневецького 36/1.

Після перегляду фільмів буде проводитись дискусія на тему "#Зрада або #перемога: куди рухається Україна?" за участю режисера одного з фільмів, відомого журналіста – Сергія Андрушка. Модеруватиме дискусію Вікторія Феофілова.

Поділитись

Коментарі

Вгору