Черкащан запрошують на міні-ярмарки вакансій

27 січня 2017, 18:41

1393942025

Черкащан, які шукають роботу, запрошують взяти участь у ярмарках та міні-ярмарках вакансій, організованих Черкаським міським центром зайнятості.

Заходи будуть проходити в Черкаському міському центрі зайнятості за адресою вул. Гоголя, 330, каб. 303:

- 31 січня о 14-00 відбудеться міні-ярмарок вакансій Приватного підприємства "Кондитерська фабрика "Шарлотт" за професіями: кондитер, пекар, тістороб, кухар, оформлювач готової продукції, комірник;

- 2 лютого о 14-00 відбудеться міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю "КЦУ" за професією фахівець (оператор контакт-центру);

- 7 лютого о 14-00 відбудеться ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю "КТД ХОЛОД" та Товариства з обмеженою відповідальністю "КТД ГРУП КОМПАНІ" (новостворені підприємства, які випускатимуть побутові прилади (холодильники, печі) під маркою «Сатурн») за професіями: інженер-конструктор, інженер-технолог, економіст, адміністратор системи, коваль-штампувальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник.

Під час заходів Ви матимете можливість отримати чимало корисної та актуальної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням, у т.ч. під час особистої співбесіди з роботодавцями. Можете ознайомитися із специфікою роботи підприємств, отримати інформацію про основний склад працівників, умови праці, обсяги робіт, рівень заробітної плати, а також з вимогами до претендентів на кожну вакантну посаду.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору