Чарівна панянка у капелюшку на ретро-ровері, вишукана пані з квітами на класичному велосипеді з милою корзинкою та улюбленою чашкою, малі бешкетниці на дитячих байках у невагомих спідничках та, звісно, найкращі краєвиди рідного міста - все це сплелося в одній точці та розквітло неймовірно жіночним проектом.
15 вересня об 11:00 до Дня міста Студія фотографії Світлани Задоровської "Svitlyna" та Громадська ініціатива "Місто на "Че", за сприяння Черкаської обласної державної адміністрації, пропонують зануритися у світ жіночої краси, любові до міста та велосипедів - у Галереї народного мистецтва України відкриється фотовиставка "Жіночність, ровер і місто". Триватиме виставка до 21 вересня.
Фотовиставка стане завершальним акордом першого власного фотопроекту Світлани Задоровської. Ідея виникла з надзвичайної любові фотографині до вірних двоколісних друзів, весни та ... суконь. Затята велосипедистка, наприкінці зими Світлана отримала у подарунок дамський ретро-ровер, а з настанням весни почала його "вигулювати". Втім розбиті шляхи, тротуари, єдина на все місто велодоріжка, зазвичай зайнята пішоходами, розчарували дівчину та мало не звели нанівець любов до катання.
Аби хоч якось змінити цю ситуацію, майстер фотографії взялася за те, що виходить у неї бездоганно, - за світлини. Їй захотілося зробити місто для жінок (і не тільки) за кермом роверів комфортним, а також привернути увагу до чарівних місцин Черкас, будівель та вулиць. Бажання трансформувалося у проект "Жіночність, ровер і місто", в якому жіночність посіла перше місце, адже саме жінки найбільше страждають через відсутність велоінфраструктури.
За чотири місяці творення фотопроекту у ньому взяли участь близько сорока учасниць: подруги та знайомі фотомайстрині, велосипедистки зі стажем та початкіці, дорослі та зовсім юні "наїзниці", діячки мистецтва та бізнес-леді, сильні й незалежні (втім анітрохи не менш жіночні) пані та ніжні матусі великих родин.
Зі інформацією організаторів виставки
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram