Черкащан заманюють на роботу “мобілізаційною бронею” (фотофакт)

29 вересня 2015, 08:10
Фото з Facebook

Фото з Facebook

У соцмережі з’явилося фото оголошення, яке заманює на роботу водіїв на ТОВ "Черкасихліб" "мобілізаційною бронею від 35 років". Користувачі соцмережі пишуть, що таке оголошення розміщено в одному із черкаських магазинів "Формула смаку".

Директор ТОВ "Черкасихліб" Олена Татаринова на запитання кореспондента vikka.ua відповіла, що оголошення вони подавали, однак щодо інформації про його зміст порадила звернутись до відділу кадрів виробництва.

Натомість у відділі управлінні персоналом нам повідомили, що подавали оголошення тільки в місцеві газети. Щодо напису "мобілізаційна бронь від 35 років" їм нічого невідомо.

"Так, ми подавали таке оголошення, але тільки у місцеві газети. Щодо розміщення їх у магазинах та напису "мобілізаційна бронь від 35 років", то ми нічого не знаємо", – повідомили у відділі управління персоналом ТОВ "Черкасихліб".

Ашот сказав:

Почитав. побачив що журналіст не компетентний у тому що пише. бо навіть не знає як звати директора мабудь неук писав. а обьяву бачив. нічого тут поганог оне бачу. хто хоче йти воювати. думаю той журналюга навіть 5 грн для армії не перекинув а писати мастак. жовті статті писати це не воювати.

Вгору