Черкащан охопили прояви доброти

18 лютого 2014, 12:30

У Всесвітній день спонтанного прояву доброти 17 лютого благодійний фонд «Інсайт» спільно зі студентами та волонтерами Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького провели акцію доброти, аби подарувати черкащанам частинку радості у сірий зимовий день. 

Про це повідомляє МІА "Черкаси".

В Україні це свято ще не дуже популярне, оскільки має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти щодо всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини — радість інших людей.

— Ми проводимо таку акцію вже чотири роки поспіль, вона присвячена Всесвітньому дню спонтанного прояву доброти, який відзначають 17 лютого. Волонтери Черкаського національного університету завжди нам допомагають. Акція складається із низки різноманітних заходів, у ході яких волонтери виконують свої завдання, — представник благодійного фонду «Інсайт» Марина Литвиненко. — Ми зробили спеціальні скриньки, в яких є картки із добрими прогнозами, побажаннями та посмішками, також перехожим роздаємо кульки, всередині яких знаходяться побажання, вʼяжемо усім бажаючим на руки яскраві «стрічки доброти», розігруємо лотерею, дівчата з плакатами «вільні обійми» обіймають людей на знак добра.

Окрім цього, благодійний фонд «Інсайт» організував свято радості для дітей із малозабезпечених сімей. Для них було запрошено інтерактивний театр та закуплено подарунки.

Поділитись

Коментарі

Вгору