Черкаський центр служби крові запрошує на корпоративні дні

27 листопада 2019, 20:02

Черкаський обласний центр служби крові «Черкаси-плазма» пропонує колективам організацій, установ, підприємств, навчальних закладів взяти участь в акції «Однієї крові» та гуртом стати донорами крові.

Такий благодійний захід може стати ще однією складовою корпоративної культури та пропаганди здорового способу життя.

Корпоративні донорські дні стартують у Черкасах уже 1 грудня. Після реєстрації для участі в акції центр служби крові прийме до 40 осіб за день одного колективу. Усі донори традиційно отримають чай-печиво перед здачею та компенсацію за обід після здачі крові.

- Особливо актуальними для нас є запаси крові безпосередньо перед святами, в останні дні грудня, адже у свята людям часто важко дотримуватися дієти донора, а тому в нас нестача запасів свіжої крові, - говорить завідувачка відділом комплектування донорських кадрів Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма» Любов Рижкіна. – Тому ми були б вдячні всім, хто організовано прийде здавати кров безпосередньо перед новорічним корпоративом.

Нагадаємо, донором може бути кожен дієздатний українець віком від 18 років та вагою від 50 кг та без протипоказань, визначених МОЗ України. Вирушаючи на станцію переливання крові, треба мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Протягом трьох днів перед здачею крові не можна вживати анальгетики та аспірин, протягом двох днів не можна пити алкогольні напої, протягом доби не можна їсти жирні, смажені, копчені, молочні продукти, яйця, горішки, насіння, сухарики, за годину до процедури утриматися від куріння.

Контакти Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма»:

м. Черкаси, вул. Гоголя, 242.

0472 37 14 30

067 522 52 72

073 472 14 25

099 332 85 06.

Поділитись

Коментарі

Вгору