Черкаський центр «Інваспорт» відзначив кращих спортсменів року

04 січня 2020, 18:32

За підсумками виступів визначено 10 кращих спортсменів та трьох тренерів Черкаського центру «Інваспорт» 2019 року, - пише "Черкаський спорт".

Протягом року спортсмени приймали участь у 32 національних змаганнях та вибороли 48 золотих, 25 срібних, 27 бронзових медалей. 25 спортсменів входять до складу збірних команд країни з різних видів спорту. На 17 міжнародних змаганнях завойовано 17 нагород: 7 золотих, 9 срібних та 1 бронзова. 6 спортсменів включені до складу кандидатів на участь в Паралімпійських іграх 2020 року.

Отже кращі спортсмени:

Манько Артем (фехтування на візках) чемпіон світу (Південна Корея), в складі команди (шабля); срібний призер чемпіонату світу U23 (ОАЕ) (шабля, особистий залік); бронзовий призер Кубку світу (Бразилія), (шпага, особистий залік); кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Данилюк Роман (легка атлетика) чемпіон та рекордсмен світу у штовханні ядра; кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Дорошенко Олександр (легка атлетика) дворазовий срібний призер у штовханні ядра та метанні спису, рекордсмен Європи у цих видах; кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Коваль Максим (Легка атлетика) чемпіон Європи у штовханні ядра та рекордсмен Європи; чемпіон світу у штовханні ядра та рекордсмен Європи; кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Жук Максим (Академічне веслування) срібний призер Кубку світу (Польща); дворазовий срібний призер Кубку світу (Нідерланди); кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Пустовіт Віктор (футбол) чемпіон Європи (Греція) з футболу серед спортсменів з вадами слуху; кандидат на участь в Дефлімпійських іграх 2021 р.

Єпіфанов Владислав (параканое) чемпіон Європи (Польща) та переможець Кубку світу (Польща); кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Денисенко Олександр (кульова стрільба) срібний призер Кубку світу (ОАЕ), в складі команди;

Тихонов Євген (легка атлетика) чемпіон (метання спису), срібний призер (метання диску), чемпіонатів України; – — переможець (метання спису), срібний призер (метання диску) Кубку України.

Котик Дарія (академічне веслування) Кубок світу (Польща), 6 місце; чемпіонат світу (Австрія), 8 місце; кандидатка на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Кращі тренери:

  • Кирдода І.І., легка атлетика – тренер Данилюка Р., Дорошенка О., Тихонова Є.
  • Шкалікова Л.М. фехтування на візках – тренер Манька А
  • Ткаченко Н.Л., плавання – тренер чемпіонів та призерів чемпіонату України з плавання, переможців Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору