Черкаський телеведучий поцілував Лану Дель Рей (фото)

24 липня 2019, 22:44

Неочікувано для Юрія Олійника завершився виступ відомої виконавиці Лани Дель Рей. Випускнику черкаського вишу і ексведучому телеканалу “ВІККА” не лише вдалося “заселфитися” із Ланою, а й поцілувати її на концерті в Португалії, інформує “18000”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I am not a fan. It’s just a big and pure love. I will love you till the end of time @lanadelrey ❤️ It’s a pleasure to live in era when you are creating a music!

Публикация от YURII OLIINYK (@iamoliinyk)

Юрій уже кілька років слухає Лану Дель Рей і побував на чотирьох її концертах. Квиток на перший у Фінляндії, пригадує, йому подарували колеги. Опісля хлопець їздив на концерти виконавиці, плануючи їх під час туристичних маршрутів. Так сталося і останнього разу у столиці Португалії – місті Лісабон.

Коли хлопець вирішив придбати квиток на фестиваль, де виступала виконавиця, квитки у звичайну фан-зону були розібрані. Тож для себе він придбав квиток у віп-зону – поближче до сцени.

– Майже на кожному концерті Лана спускається до фанатів, підписує платівки, дає автографи. Цього разу було так само. Я був у яскравій червоній бобці, вона співала пісню Blue Jeans, спустилась до фанатів, фотографувалась із ними. Я крикнув їй “Lana, I love You!”, вона підійшла до мене, я спитав, чи можна зробити селфі, вона погодилась. Я поцілував її у щічку і зробив селфі, – розповідає Юрій.

За словами ексведучого телеканалу “ВІККА”, на такий крок він наважився, оскільки Лана – дуже лояльна до своїх шанувальників.

– На одному з концертів в Америці на неї напав чоловік із ножем – на щастя, тоді добре спрацювала охорона. Але навіть попри це, вона доволі часто спускається до шанувальників, – зазначає Юрій.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Oh God, miss you on my lips @lanadelrey 😅😘 With a legend! cr: @martadeassis_

Публикация от YURII OLIINYK (@iamoliinyk)

Водночас, твердить, фанатом Лани Дель Рей себе не вважає. Каже: просто любить слухати її наживо, адже часто свої пісні вона виконує інакше.

– Її справжні фанати – більш крейзі. Часом приходять на концерт, який відбуватиметься вночі, о 10 ранку, стоять біля входу, печуться на сонці. А коли двері відчиняються, то летять до сцени, мало не збивають із ніг інших і займають найкращі місця під сценою. Потім ще чекають там цілий день, слухають інших виконавців, щоб побачити її зблизька. Дехто навіть втрачав свідомість від спеки. Я такого не роблю. Цього разу просто пощастило, – пояснює Юрій.

Та не лише цим йому запам’ятається концерт улюбленої виконавиці. Окрім поцілунку, привіз додому і паличку барабанщика, що виступає із Ланою.

– Він кидає публіці палички після кожного концерту. Мені ж поталанило її спіймати, бо маю високий зріст, – додає Юрій Олійник.

Коментарі

Вгору