Черкаську поетесу нагородили всеукраїнською премією

27 грудня 2019, 15:41

Катерина Вербівська стала лауреаткою літературної премії імені Данила Кононенка, - повідомляють в Черкаській облраді.

Цьогоріч в ході напруженої боротьби літературну премію імені Данила Кононенка здобула черкаська поетеса Катерина Вербівська. В зв’язку із цієї подією у Кам’янському заповіднику були організовані святкові урочистості.

Для гостей провели літературно-мистецьку композиція “Пам’яті Данила Кононека” (автор – Таміла Чупак). Цей захід проводили завідувач музеєм Пушкіна і Чайковського – Олександр Мушта, та дітлахи, учні шкіл м.Кам’янка та району, які були вихованцями та зараз є представниками Кам’янської дитячої літературної студії імені Данила Кононенка (при Кам’янському заповіднику).

Також під час дійства звучали пісні на слова Данила Кононенка “Вечори над Тясмином” та “Дружині”, відтворенні за допомогою мультимедійного обладнання.

Після літературно-мистецького заходу відбулась найприємніша частина зібрання – нагородження переможниці. Голова конкурсної комісії Олександр Потапенко наголосив, що було дуже важко визначити лауреата премії у 2019 році, але все ж вона знайшла свого заслуженого власника – Катерину Вербівську. Диплом та сертифікат на суму 10 000 грн. вручив поетесі Кам’янський міський голова Володимир Тірон.

Довідково: вже другий рік поспіль відбувається комплекс заходів пов’язаних із започаткованою у Кам’янці Всеукраїнською літературною премією імені Данила Кононенка. Згідно конкурсних положень, на її здобуття подаються оригінальні твори авторів в жанрі ліричної поезії, опубліковані окремими книгами або видрукувані в літературних журналах протягом останніх трьох років. Ініціатором цього мистецького проекту є Кам’янська міська об’єднана громада спільно із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України та Кам’янським заповідником.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору