Черкаській легкоатлетці подарували новий молот

18 грудня 2019, 09:01

Відділення НОК України в Черкаській області у співпраці із обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту придбали атлетичний снаряд і вручили його черкаській легкоатлетці Валерії Іваненко, - повідомили у відділенні НОК в Черкаській області.

Спортсменка вдало виступає на європейських і світових змаганнях та приносить Україні й Черкащині перемоги. Вона потребувала нового молота для якісної підготовки до міжнародних змагань. Дівчина змагається в легкоатлетичній дисципліні, яка полягає в метанні спеціального спортивного снаряда на дальність.

-Дуже вдячна за таку допомогу та новий снаряд. Цей молот був мені дуже потрібний для тренувань та підготовки до нових важливих змагань. Це чудовий корисний і приємний подарунок, – відзначає Валерія Іваненко.

Нагадаємо, Валерія Іваненко – майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка III Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор (метання молота), чемпіонка та рекордсменка чемпіонатів Європи (юніори). Тренує спортсменку заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Іваненко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору